Puslapis 11

Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 01 07 , 14:58
Compaq
Sveiki, sakau užeisiu, galbūt, kas jau esate susidūrę su tokia problema, šiandien buvo antras kartas. Reikėjo važiuoti, užsivedžiau automobilį ir sukiojant vairą toks keistas garsas, burzgimas toks, neturiu vaizdo medžiagos, bet čia va šiandien šalčio truputį yra ir ana karta šalčio buvo, bet ana karta ilgiau važiavau tai iš pradžių buvo tas garsas o po to dingo. Manau čia iš vairo kolonėlės, gal jau duoda ženklą, kad reikės restauruoti? Nes tik suku vairą ir toks burzgimas ir pats vairas toks sunkesnis. Laukių jūsų nuomonės, patarimų jeigu esate susidūrę. Ačiū.

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 01 07 , 18:58
Raime
Na bent jau as pradzia ipaziureciau ar uztenka skyscio ir ar nelaisvas dirzelis vairo stiprintuvo

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 01 07 , 19:48
Compaq
Raime rašė:Na bent jau aspradziaipaziureciau ar uztenka skyscio ir ar nelaisvas dirzelis vairo stiprintuvo

Su skysčių kaip ir viskas gerai, o vat su vairo stiprintuvo dirželiu tai manau jei jis būtų laisvas tai tas gedimas jaustųsi visada, o dabar va prie šaltuko išlenda.

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 01 07 , 20:25
tddiguru
Pirma viska vizualiai apsiziurek. Zvilgtelk i vairo stiprintuvo siurbli, ar neapibeges skysciu per sandarinimo tarpine tarp korpusu, po to pacius vamzdelius - nuo skyscio rezervuaro iki vairo stiprintuvo kolones, kiek leidzia uzmatyt. Jei viskas svaru ir kazko akivaizdaus blogo nesimato, tai paprasyk kolegos pasukioti vaira su uzvestu varikliu o tu tuo metu atsidares kapota stebek vairo stiprintuvo skyscio rezervuara - ar nei kiek neburbuliuoja. Jei nors kiek burbuliuoja, tai kazkur ora gaudo. Bet tada jau visa laika problema butu, taip kad gal esi teisus, kad cia bus vairo kolonele. Pradziai situos dalykus pasidaryk, nieko nekainuoja ir uztruksi keleta minuciu. Siaip skystis tikriausiai juodas kaip smala ir baisiai skystas ?
Siaip tai automatinis itempejes stovi :|

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 01 07 , 21:28
Liudas
Neburkit nesamoniu,per tirstas skystis,isipilk skirta vairo stiprintuvam.

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 01 08 , 17:27
Compaq
Nu šiandien važiavau, užkūriau tai nei garso nebuvo pasukus vairą. Tad dabar taip lauksiu vėl kol tas garsas pasirodys ir tada žiūrėsiu. :D Ačiū, už informacija man kaip jaunam ir dar daug nieko nežinančiam jaunuoliui labai patinka gauti tokios senbuvių ir patyrusiu informacijos, pildau savo žinias visgi. :D Dėkui.

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 04 14 , 12:29
berankis5
Kas sukas ant to vairo stiprintuvo diržo kartu? Vandens pompa? Šiandien nušovė vamzdelis valcuotas ir ispute visą skysti vairo..

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 04 14 , 14:15
berankis5
Paveikslėlis

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2018 04 14 , 22:47
tddiguru
O ka tai tau sako, jei jau vamzdeli tiesiog nurove ? Iseinantis, auksto slegio, ne gryztamas, kuris yra po zemu slegiu. Gal tikrai skysti pasiziurek, gal ten jau smala virtes ? :D Gal kas su vairo kolonele bus. Vairo stiprintuvo siurblys suka vandens pompa, jos yra sujungtos veleneliu ir yra kaip 1 vienetas. Jei reiks keist, bet kokiu atveju teks nuimti, tai gerai apziurek veleneli ir vandens pompos dantukus, ar zenkliai nepadile jie.

Re: Garsas iš vairo kolonėles.

StandartinėParašytas: 2019 10 25 , 21:24
aivis
sveiki.gal kas keitet vairo stiprintuvo siurbli,ir atsimenat ar turi but kokia nors tarpine ten,kur tas valcuotas vamzdelis prisisuka i siurbli,ar tik ant konuso ten prisispaust turi?