Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

ima benza kartu su dujom

Re: ima benza kartu su dujom

Standartinė Pencyla » 2012 10 20 , 00:28

Sveiki. Esu naujokas, bet sitam reikale buvau jau susidures. Purkstukus galima atjungti netgi paprastai per jungtuka (berods zalias storas laidas) uz purkstuku fyskes, uztenka ji viena atjungti. Butent del to, kad purkstukai neuzdaryti, dirbant varikliui dujomis (tuomet, kai leidziasi cilindras zemyn) "traukia" ir benzina. Man mazdaug per 800km sutraukdavo apie 10l benzino :)
Pencyla

Standartinė zhaibass » 2013 01 03 , 08:44

Pencyla rašė:Sveiki. Esu naujokas, bet sitam reikale buvau jau susidures. Purkstukus galima atjungti netgi paprastai per jungtuka (berods zalias storas laidas) uz purkstuku fyskes, uztenka ji viena atjungti. Butent del to, kad purkstukai neuzdaryti, dirbant varikliui dujomis (tuomet, kai leidziasi cilindras zemyn) "traukia" ir benzina. Man mazdaug per 800km sutraukdavo apie 10l benzino :)

Bet kai norėsi pasišildyt ryte mašina benzinu, tai tą laiduką reiks prijunkt?
zhaibass

Standartinė Eddy » 2013 01 03 , 09:30

zhaibass rašė:
Pencyla rašė:Sveiki. Esu naujokas, bet sitam reikale buvau jau susidures. Purkstukus galima atjungti netgi paprastai per jungtuka (berods zalias storas laidas) uz purkstuku fyskes, uztenka ji viena atjungti. Butent del to, kad purkstukai neuzdaryti, dirbant varikliui dujomis (tuomet, kai leidziasi cilindras zemyn) "traukia" ir benzina. Man mazdaug per 800km sutraukdavo apie 10l benzino :)

Bet kai norėsi pasišildyt ryte mašina benzinu, tai tą laiduką reiks prijunkt?

beabejo ;)
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Vartotojo avataras
Eddy
Dalyvis

Vardas: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkV
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoju nuo: 2005

Standartinė Valdelis » 2013 01 03 , 09:41

Siaip naujos duju irangos irgi priklausomai nuo variklio buna kad ima benzina ir tai daroma dar ir tam kad vazinejant dujomis neuzdegintum purkstuku :) Kai ant senuju gali kurti tiek dujom tiek benzinu... Bent man taip aiskinu zmones su dujom dirbantys...
Vartotojo avataras
Valdelis
Klubo valdyba

Vardas: Valdas
Mondeo karta: Fusion
Gamybos metai: 2005
Variklis: -
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoju nuo: 2007

Standartinė zhaibass » 2013 01 20 , 20:08

Valdelis rašė:Siaip naujos duju irangos irgi priklausomai nuo variklio buna kad ima benzina ir tai daroma dar ir tam kad vazinejant dujomis neuzdegintum purkstuku :) Kai ant senuju gali kurti tiek dujom tiek benzinu... Bent man taip aiskinu zmones su dujom dirbantys...

O gali būt perjungėjas sugedęs, kad pilnai siūrblio neatjungia?
zhaibass

Standartinė donatas_s » 2013 01 20 , 20:35

Tai perjungėjas arba perjungia arba ne, pusiau tokių dalykų nebūna. Nes pavyzdžiui pas tave lempos jungiklis įjungia arba išjungia šviesą, o nebūna, kad pusiau išjungė...
donatas_s

Standartinė marenas » 2013 01 20 , 20:39

na man seniau audi masinai tai irgi buvo pradeja imti ir ta ir ta tai buvo perjungejas saibom isejas pakeiciau ir pasibaige tai nezynau gal ir cia kas panasaus
Vartotojo avataras
marenas
Moderatorius

Vardas: Marius Bauzinskas
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoju nuo: 1994

Standartinė donatas_s » 2013 01 20 , 20:54

Tai reiškias perjungėjas tiesiog iš viso neveikdavo ir neatjungdavo siurblio.
donatas_s

Standartinė zhaibass » 2013 01 21 , 08:52

donatas_s rašė:Tai perjungėjas arba perjungia arba ne, pusiau tokių dalykų nebūna. Nes pavyzdžiui pas tave lempos jungiklis įjungia arba išjungia šviesą, o nebūna, kad pusiau išjungė...

Reiks pabandyt jį pasikeist..
zhaibass

Standartinė donatas_s » 2013 01 21 , 12:44

Dar gi variklio pusėj ant panelės (ar kaip ten pavadinti) stovi rėlė, kuri nepamenu ar dujų reduktorių jungia ar būten benzino siurblį. Bet su ja manau problemų nebūtu, nes pas mus būdavo kartais fiškė nukrisdavo, tai tiesiog ant ar ant benzo ar ant dujų neveikdavo.
donatas_s

Standartinė zhaibass » 2013 03 16 , 12:22

donatas_s rašė:Tai reiškias perjungėjas tiesiog iš viso neveikdavo ir neatjungdavo siurblio.

Išsiaiškinau, kad ne perjungėjas kaltas. Tiesiog yra parėjes kuro slėgio reguliatorius, nes važiuojant dujomis neturi siurbt benzino, bet po vieną kitą lašiuką siurbia, ir per didelį kilometražą susidaro jau ir keli litrai benzo :yes1:
zhaibass

Ankstesnis

Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007