Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

MK1 Prietaisu skydelio apšvietimas keičiam spalva ATNAUJINTA

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJINTA

Standartinė Fastbackas » 2010 11 24 , 22:01

Goldas rašė:ir tu įsitikinęs, kad jos tiesą rodys?

+- kazkur 2 laipsniai gal tik nuklydo, tachometras ir spidometras, bendzino nusistaciau taip kaip man reikia :)
Vartotojo avataras
Fastbackas
Dalyvis

Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Zetec
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Kita

Standartinė andre21 » 2011 05 17 , 12:55

Taip ir mondej reikia atitaikyt rodykles į vietas, nes poto gribus rodo. Kaip pas mane vietoi 40 km/h rodo 60 km/h. :D Tai nx :D Reikia dar viena turet spidometrą, kad pagal ji atitaikytum.
andre21

Standartinė matrixloxai » 2011 09 21 , 09:47

kaip pakeisti sviesa jeigu pas mane kondiske? ten tokios lemputes idomios,pajungus diodus nedega.
matrixloxai

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Standartinė Karolis » 2011 12 19 , 12:29

matrixloxai rašė:kaip pakeisti sviesa jeigu pas mane kondiske? ten tokios lemputes idomios,pajungus diodus nedega.

Pas mane tai ir kondiske yra sudejau diodus ir kuo puikiausiai sviecia. gal + su - sumaisiai?
Karolis

Standartinė Karolis » 2011 12 19 , 12:32

andre21 rašė:Taip ir mondej reikia atitaikyt rodykles į vietas, nes poto gribus rodo. Kaip pas mane vietoi 40 km/h rodo 60 km/h. :D Tai "keiksmažodis" :D Reikia dar viena turet spidometrą, kad pagal ji atitaikytum.

Jo dar lituodamas kazkur kazka sutrumpinau ir dabar ijungus degima apsuku rodykle sokteli iki 500aps ir spidometro greitis rodo 100 o istikro 120 :D
Karolis

Standartinė Mondeo008 » 2012 10 23 , 21:15

Sveiki, labai susidomejau atnaujint spidometro, vejeliu reguliatoriu apsvietima, tik daugiau pasiskaitinejes radau, kad i tuos vejelius ateina 14 V. ( viewtopic.php?f=51&t=2076 ) tai jei desiu tarkim i vejelio reguliatoriu led juostas ( http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=127828 ) - jos 12 V, tai ar nesusvils mano led juostos pajungtos nuo 14 V ? :svilpia:
Mondeo008

Standartinė Fastbackas » 2012 10 23 , 21:34

jau tris skydelius susilytaves is led juostu, niekas nesvila ten, aisku tik kad teisingai susilytuot reikia ;)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
dar prie viso, pasidariau peciuko valdymo apsvietima balta, kas yra tikrai ne lengva
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Fastbackas
Dalyvis

Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Zetec
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Kita

Standartinė Mondeo008 » 2012 10 23 , 22:18

Nu atrodo tai *labai gerai* :yes1: o kaip cia 1 ir 2 baltuose spidometruose kur raudonos apsuku juostos nuo 6.5 k vienur labiau raudonos, kitur ne ? kitokios led juostos ar kad arciau raudonumo pritaisiai led?

be to nuo to spidometro kontaktu kitoj puseje kur prisilituoja tai galima tarkim bet kiek prilituot tu led juostu ( tarkim net ratuku aplink skaicius jas sujungus ir padarius tokia grandine) nes tarkim galvoju det kuo daugiau led po 2.5 cm kad visi skaiciai ratu butu normaliai apsviesti. ir tarkim sitos led juostos ryskumas reguliuojasi su ratuko apsvietimo tuo salia vairo? ,nes kiek risu, tai tas ratukas mazina srove paduodama i lemputes :)
Mondeo008

Standartinė Eddy » 2012 10 24 , 07:31

led' ai nesiraguliuoja.. jau jei su tuo ratuku pamazintum srove, ledai issijungtu visai. jie arba sviestu arba ne.. o ten kur klausei kur daugiau raudona ir maziau., tai fatsbackas matyt daugiau pasveite tuos dazus
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Vartotojo avataras
Eddy
Dalyvis

Vardas: edis
Mondeo karta: MkV
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoju nuo: 2005

Standartinė Mondeo008 » 2012 10 24 , 10:14

jasna, bandysim pakartot sedevrus :) tik jeigu dar fastback prisimintu ir pasakytu po kiek led juodtu panaudojo, butu visai saunu :taip1:
Mondeo008

Standartinė marksistas » 2012 10 24 , 11:57

Eddy rašė:led' ai nesiraguliuoja.. jau jei su tuo ratuku pamazintum srove, ledai issijungtu visai. jie arba sviestu arba ne.. o ten kur klausei kur daugiau raudona ir maziau., tai fatsbackas matyt daugiau pasveite tuos dazus

Prašau nešnekėti nesamoniu. Ratukas kuo puikiausiai reguliuoja led'o šviesos stiprumą. Teroriškai ir praktiškai tai žinau. Juk ratukas mažiną srovę nuo 12v iki kažkiek 5V (ar kiek tiksliai nžn). Taip ledas gauna mažiau V ir šviečia silpniau
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Vartotojo avataras
marksistas
Klubo remėjas

Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna

Standartinė Valdelis » 2012 10 24 , 12:08

Marksistai, kiek girdejau tai tuose auto kur nebuvo led, juos sudejus ratukas nereaguoja i mazinima, nors pats nemeginau tai negarantuoju. Taciau kad padaryt jog viskas veiktu tikrai galima, pas mane masinoj lagunoj visur ledai buvo ir viskas veike tik tiek kad ten gamykliskai...
Vartotojo avataras
Valdelis
Klubo valdyba

Vardas: Valdas
Mondeo karta: Fusion
Gamybos metai: 2005
Variklis: -
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoju nuo: 2007

Standartinė zhaibass » 2012 10 24 , 13:20

Aš norėjau pasiklaust kodėl man nešviečia žibintų reguliavimo apšvietimas? Gali būti, kad saugiklis pasvilęs koks?
zhaibass

Standartinė Valdelis » 2012 10 24 , 14:18

zhaibass rašė:Aš norėjau pasiklaust kodėl man nešviečia žibintų reguliavimo apšvietimas? Gali būti, kad saugiklis pasvilęs koks?

o gal tiesiog lempute perdegus> gal pirma nuo sito pradek ;)
Vartotojo avataras
Valdelis
Klubo valdyba

Vardas: Valdas
Mondeo karta: Fusion
Gamybos metai: 2005
Variklis: -
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoju nuo: 2007

Standartinė marksistas » 2012 10 24 , 14:48

Valdelis rašė:Marksistai, kiek girdejau tai tuose auto kur nebuvo led, juos sudejus ratukas nereaguoja i mazinima, nors pats nemeginau tai negarantuoju. Taciau kad padaryt jog viskas veiktu tikrai galima, pas mane masinoj lagunoj visur ledai buvo ir viskas veike tik tiek kad ten gamykliskai...

Pas mane patį padarytas toks "projektas" ir kuo puikiausiai veikia, be jokių burimų. O tų "girdesių" visokių pilna visada būna. Ir dažnai jie būna neteisingi. PVZ šiuo atveju.
Bet galima juk tai ir logiškai išgalvoti. Jei LED'as 12V ir jam pajungsim tik kokis 5V, jis tikrai pakankamai silpnai švies. Tai šią situaciją ir imituoja tas ratukas
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Vartotojo avataras
marksistas
Klubo remėjas

Mondeo karta: MkIV
Spalva: Mėlyna

AnkstesnisKitas

Grįžti į Styling'as

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007