Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

Termostatas, variklio temperatūra

Termostatas, variklio temperatūra

Standartinė sekretar » 2014 12 01 , 11:03

Ar MK4 taip pat turi 2 temostatus, kaip ir MK3? Per kiek laiko ar po kiek kilometrų pas jus esant dabartinei temperatūrai (-7 C) variklis pasiekia darbinę temperatųrą, klausimas tiems pas ką nėra visų tų Aux Heater.
Vartotojo avataras
sekretar
Dalyvis

Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Spalva: Juoda

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Standartinė MxZ » 2014 12 01 , 11:14

Labai geras klausimas, šiandien prie -5C darbinę temperatūrą pasiekė pravažiavus ~9km, 65% važiuota 90km/h (aplinkkelis) :)
MxZ

Standartinė navodruck » 2014 12 01 , 16:28

Sveiki, aš taip pat bandau suprasti ,kas darosi su mano mondeo Mk4 2.0 TDCI. temperatūra, nes prieš pora sav tik įsigijau ją.
Važiuojant ryte nuo justiniškių iki stoties, temp būna vos už ~75 C, ir tai tik netoli darbo. Pati mašina šildo gerai, beveik iškart. Sustojus prie šviesoforo kartais akivaizdžiai matosi kaip temp rodyklė krenta, nuo kokių ~ 80 iki 70 C. Ar tai normalu. Ar vertėtu pasikeisti ta termostatą?Gan pigus (140-170LT).
navodruck

Standartinė Marex » 2014 12 01 , 17:37

sekretar rašė:Ar MK4 taip pat turi 2 temostatus, kaip ir MK3? Per kiek laiko ar po kiek kilometrų pas jus esant dabartinei temperatūrai (-7 C) variklis pasiekia darbinę temperatųrą, klausimas tiems pas ką nėra visų tų Aux Heater.

Nuvažiavus nuo Dubingių iki įsukimo į autostradą.Maždaug apie 1,5 km
Paskutinį kartą redagavo Marex 2014 12 01 , 21:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Marex
Klubo remėjas

Vardas: Darius
Gamybos metai: 2014
Variklis: 1.6 L Ecoboost
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Smėlio
Vairuoju nuo: 1990

Standartinė grx » 2014 12 01 , 20:46

navodruck rašė:Sveiki, aš taip pat bandau suprasti ,kas darosi su mano mondeo Mk4 2.0 TDCI. temperatūra, nes prieš pora sav tik įsigijau ją.
Važiuojant ryte nuo justiniškių iki stoties, temp būna vos už ~75 C, ir tai tik netoli darbo. Pati mašina šildo gerai, beveik iškart. Sustojus prie šviesoforo kartais akivaizdžiai matosi kaip temp rodyklė krenta, nuo kokių ~ 80 iki 70 C. Ar tai normalu. Ar vertėtu pasikeisti ta termostatą?Gan pigus (140-170LT).

Jei nera Aux.heater, tada normalu. O salona sildo gerai, nes tiketina kad yra Supplemental Air Heater, kuris papildomai isijungia.

Siuolaikiniai dyzeliai yra labai efketyvus, jei negauna apkrovos, nesyla. Ypac jauciasi esant minusinei temperaturai.
Vartotojo avataras
grx
Klubo remėjas

Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Vairuoju nuo: 2001

Standartinė Besiukas » 2014 12 01 , 23:34

Gal kas dedat kartono gabala, jei nera to sildymo? Ar paprasta ideti?
Besiukas

Standartinė Tomas » 2014 12 02 , 01:41

Kokiu dar nesamoniu prisigalvosi?
Besiukas rašė:Gal kas dedat kartono gabala, jei nera to sildymo? Ar paprasta ideti?
Tomas

Standartinė navodruck » 2014 12 02 , 09:35

grx rašė:
navodruck rašė:Sveiki, aš taip pat bandau suprasti ,kas darosi su mano mondeo Mk4 2.0 TDCI. temperatūra, nes prieš pora sav tik įsigijau ją.

Jei nera Aux.heater, tada normalu. O salona sildo gerai, nes tiketina kad yra Supplemental Air Heater, kuris papildomai isijungia.

Siuolaikiniai dyzeliai yra labai efketyvus, jei negauna apkrovos, nesyla. Ypac jauciasi esant minusinei temperaturai.

Bet ar neturi strelyte stovet ties 90 pastoviai, nesvarbu ar paspaudi kartais ar ramiai vaziuoji? Nes turejau ir honda, ir volvo , su common rail, 2006 m abi, tai visad ju temp buvo ties 90, ir greiciau pats motoras isildavo. O cia tas sokinejimas , biski man nesuprantamas. Paveikslėlis
navodruck

Standartinė MxZ » 2014 12 02 , 11:02

Pas mane lygiai taip pat šokinėja atkreipiau į tai dėmesį, matyt norma :)
MxZ

Standartinė Tomas » 2014 12 02 , 12:05

Norma. Bugas cia pas Ford. Kaip ir pas MK3 Focus. Ir nesvarbu sildytuva sijungtas ar ne, grybauja daznai. Atrakinus skydeli galima paziuret, temp. sviruoja nuo 83 iki 90 normaliame vaziavime.
MxZ rašė:Pas mane lygiai taip pat šokinėja atkreipiau į tai dėmesį, matyt norma :)
Tomas

Standartinė Vidma » 2014 12 02 , 14:42

ryte -8, po 6 km temperatura uzkilo iki darbines. kiek pastebejau pas mane laikosi temperatura stabiliai, vakar ir siandien kaip tik isijungiau vaziuojant kad rodytu temperatura.
Vartotojo avataras
Vidma
Klubo remėjas

Gamybos metai: 2011
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoju nuo: 2000

Standartinė Evas » 2014 12 02 , 14:51

Pas mane išjungus Aux heater temperatūra užkyla ir laikosi tolygiai, be jokių šokinėjimų.
Evas

Standartinė Karolukas » 2014 12 02 , 23:21

Pas mane taip pat šokinėja temperatūra. Ant dyzeliuko iki 90 niekada nepakyla. Tačiau nukrenta iki antrosios padalos. Užšyla daug maž per 7-8 km.
Vartotojo avataras
Karolukas
Dalyvis

Vardas: Karolis
Gamybos metai: 2009
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Vairuoju nuo: 2009

Standartinė navodruck » 2014 12 03 , 09:11

Tomas rašė:Norma. Bugas cia pas Ford. Kaip ir pas MK3 Focus. Ir nesvarbu sildytuva sijungtas ar ne, grybauja daznai. Atrakinus skydeli galima paziuret, temp. sviruoja nuo 83 iki 90 normaliame vaziavime.
MxZ rašė:Pas mane lygiai taip pat šokinėja atkreipiau į tai dėmesį, matyt norma :)

Tai vat tame ir esmė, šį rytą įsijungiau tą "test mode" , nusistačiau ,kad rodytu variklio temp. -8 lauke, užvedimas, kol iš kiemo išjudejau rode 37 C. Kol kamštyje prastovėjau pakilo iki 57C. Be kamsčių prasidėjo fokusai, 3km 80km/h, prie šviesoforo 67C. Dar 4km 90km/h prie kito šviesoforo 76C. Ir prasidėjo vien tiesioji iki darbo 100km/h temp iškart 71C, tokia ir liko , įsukus į darbo kiemą 69C.

tai spėju, galima drąsiai keisti termostatą ? :)
navodruck

Standartinė sekretar » 2014 12 03 , 09:19

Tai jeigu pas kai kuriuos dyzeliukus temperatūra nešokinėja, tai gal vis tik yra ir MK4 du termostatai, kur vienas iš jų aušina tepalą? Plačiau skaityti čia viewtopic.php?f=80&t=6601&hilit=termostatas
Vartotojo avataras
sekretar
Dalyvis

Kitas

Grįžti į Variklis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007